Türkiye Beyazay Derneği Denizli Şubesi’nin  ‘’ Denizli Üsküp’te Engelleri Aşıyor ‘’ projesi Dedeman Otel’de düzenlenen gecede tanıtıldı.

Türkiye Beyazay Derneği Denizli Şubesi Makedonya’nı başkenti Üsküp’te Türkçe eğitim veren bir ilkokula özel eğitim sınıfı yaptırdı.

Programa Ak Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Cahit Özkan,Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva, Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer, Türkiye Beyazay Derneği Denizli Şube Başkanı Dilek Yüksel Kahveci, çok sayıda Sivil Toplum Kuruluşu, engelli – engelsiz bireyler ve aileleri katıldı.

Türkiye Beyazay Derneği Denizli Şube Başkanı Dilek Kahveci ‘’ Osmanlı döneminde hizmet vermiş 18 okuldan biri olan Üsküp’te bulunup Türkçe eğitim veren ilkokuluna özel eğitim sınıfı yaptırdık. Bu projede bizlere yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.’’ İfadesini kullandı.

Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ‘’ Derneği’mizin Denizli Şubesi Denizli’ye yakışır başarılı ve büyük işler başarmakta. Sınırları aşan yardım ve projelerine bir yenisini daha ekleyen Denizli Şubemizi, yöneticilerini tebrik ve takdir ediyorum.’’ Dedi.

Program görme engelli müzisyen Bilal Göregen’in sahne gösterisiyle son buldu.