Türkiye Beyazay Derneği ve Zeynep Turan işbirliği ile 19-20 Aralık 2017 tarihinde VİP ALIŞVERİŞ FESTİVALİ, SHERATON GRAND İSTANBUL ATAŞEHİR’de yapılacak.

150 seçkin firma ve tasarımcının ürünlerinin satılacağı bu festivalimize davetlisiniz. Festivalden elde edilen gelir ile Kartal Beyazay Okulu’na yüzme havuzu yapılacak.

Türkiye Beyazay Derneği ve Zeynep Turan işbirliği ile organize edilen alışveriş festivali, alışveriş tutkunlarını bekliyor. 150 seçkin firma ve tasarımcının ürünlerinin satışa sunulacağı bu festivalde, elde edilen gelirin bir bölümü ile engellilerin yararlanacağı yüzme havuzu yaptırılacak.  Konu ile ilgili olarak Zeynep Turan, “19-20 Aralık arasında yapılacak VİP ALIŞVERİŞ FESTİVALİ’nde birbirinden değerli markalar görücüye çıkacak. Sinema, sahne ve sanat camiasının da destek verdiği bu festivalimizden elde edilen gelirin bir kısmı ile de Türkiye Beyazay Derneği’nin Kartal’daki okuluna yüzme havuzu yaptırılacak” dedi.

Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva, “Yapılacak alışverişin iki önemli yanı var. Birinci yanı insanların emek verdiği ürünler alıcısı ile buluşacak. Diğer yandan da elde edilen gelir bir engellilerin hayatına dokunacak bir iyilik için kullanılacak. Kartal’daki okulumuzda 180’e yakın öğrenci rehabilitasyon hizmeti almaktadır” dedi.