Yurt içinde 72 yurt dışında 7 Şubesi ile şimdiye kadar Türkiye’de ve Dünya’da birçok engelli ve yakınına hizmet götüren Türkiye Beyazay Derneği, T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın destekleri ile başlattığı ‘’Aşmak İçin Hareket’’ kampanyasına sanatçı Kıraç’tan destek geldi.

İstanbul Malta Köşkü’nde yapılan klip lansman  programına, Kıraç ile birlikte klipte rol alan engelli ve engelsiz çocuklar da katıldı.  Sahneye kurulan dev ekranda Kıraç ile birlikte kendilerini gören minikler, şarkıyı klipte olduğu gibi yine Kıraç’la birlikte söylemeyi tercih etti.

Sanatçı Kıraç ‘’ O kadar güzel sözler yazdı ki Lokman Ayva adeta türkü tadında. İnanamadım, beklemiyordum bu kadarını. Kendisinden yeni sözler bekliyorum. Çok güzel sözler. Bence kampanyanın yapılmak istenen, oluşması istenen duyguyu o kadar iyi anlatmış ki sözlerle. ‘Aşmak için hareket’ cümlesi bile o kadar güzel bir şey anlatıyor ki söylenmesi gereken her şeyi söylüyor.’’ Dedi.