Mobile
Hakkimizda

HAKKIMIZDA » Organizasyon Şeması

TÜRKİYE BEYAZAY DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Genel Başkan - Nejla SÜMER

Genel Başkan Vekili -- Hatice Kübra ÖZTÜRK

Genel Sekreter -- Hayri KÖSE
Genel Sekreter Yardımcısı -- Müslüm ÖZKARCI

Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yrd. -- Feruzu KALEDİBİ

Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yrd. -- Emine AYYILDIZ
Eğitimden Sorumlu Yönetim Kurulu Ü.   -- Hasan Hüseyin SELVİ
Eğitimden Sorumlu Yönetim Kurulu Ü.   -- Gülçin TURAN

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yrd. --Zinnur ZÜLAL
Teşkilatlanmadan Sorumlu Yönetim Kurulu Ü. -- Sami KAYA
Teşkilatlanmadan Sorumlu Yönetim Kurulu Ü. -- Serhat KARADAĞ

Projelerden Sorumlu Genel Başkan Yrd. -- Füsun KÜMET
Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Ü.  -- Erhan KOÇAK
Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Ü.  -- Aladdin KARACAN
Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Ü.  -- Nezihe KENT

Uluslar arası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yrd. -- Aylin ÇİFTÇİ
Uluslar arası İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Ü.  -- Ali ÇAVDAR
Uluslar arası İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Ü.  -- Eylem ÖZEN

Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yrd. -- Nazan YILMAZ
Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Ü.  -- Ayşe Halide ÜMİTFER
Tanırım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Ü.  -- Gülnur KÖKER

Mülteci Komisyonundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi -- Pınar HACIBEKTAŞOĞLU
 
 

DENETLEME KURULU ÜYELERİ
 
Turgut VURAL

Murat YILDIZ

Gülşen SEFER



GENEL KOORDİNASYON KURULU

1- Nimet BAŞ -- Genel Koordinasyon Kurulu Başkanı

2- Ayşe BÖHÜRLER

3- Ayşe SOYSAL

4- Azize Sibel GÖNÜL

5- Betül KESKİN

6- Erkan AYDIN

7- Esra CECELİ

8- Ferşat YILDIRIM

9- Gülay DALYAN

10- Halis KURALAY

11- Halide İNCEKARA

12- Hatice Kübra ÖZTÜRK

13- İlham KAHRAMAN

14- Lokman AYVA

15- Lokman ÇAĞRICI

16- Muzaffer SARAÇ

17- Mustafa ÜNAL

18- Nejla SÜMER

19- Reyhan KALYONCU

20- Seyit Ahmet OLGUN

21- Sema KIRCI
 


TÜRKİYE BEYAZAY DERNEĞİ BÖLGE BAŞKANLARI

BÖLGE BAŞKAN E-MAİL
1- AKDENİZ

Kütahya,Kütahya/Tavşanlı,Balıkesir,Balıkesir/İvrindi
Balıkesir/Burhaniye,Afyon,Antalya,Aydın,Denizli
Isparta,İzmir,İzmir/Karabağlar,Muğla
ALİ RIZA SOYASLAN soyaslanajans@hotmail.com
2- BATI

Sakarya,Düzce,Kocaeli,Yalova
Bursa,Amasya,Çorum,Samsun
NURULLAH ÇELEBİ nurullahcel@hotmail.com
3- DOĞU AKDENİZ

Adana,Adana/Kozan,Adana/Karaisalı,Adana/Karataş
Hatay,Hatay/Arsuz,Hatay/İskenderun,Mersin
K.Maraş,K.Maraş/Elbistan,Osmaniye
KASIM PAMUK kasimpamuk@gmail.com
4- DOĞU ANADOLU

Malatya,Malatya/Arapgir,Elazığ
Bingöl,Muş,Bitlis,Hakkari
AHMET YILDIRIM ahmety23@hotmail.com
5- GÜNEYDOĞU ANADOLU

Gaziantep,Şanlıurfa,Diyarbakır,Şırnak
Mardin,Batman,Siirt,Adıyaman,Kilis
MEHMET EMİN MÜLAYİM heminmulayim@gmail.com
6- İÇ ANADOLU

Konya,Konya/Ereğli,Ankara,Ankara/Polatlı
Ankara/Çankaya,Aksaray,Niğde,Karaman,
Kayseri,Nevşehir,Kırıkkale,Eskişehir,Sivas,Tokat
AYSEL AKAR aday_42@hotmail.com
7- KUZEYDOĞU ANADOLU

Erzincan,Erzurum,Trabzon,Bayburt
Gümüşhane,Iğdır,Ağrı,Artvin,Ordu,Giresun
   
8- TRAKYA

İstanbul/Taksim,İstanbul/Kartal,İstanbul/Zeytinburnu
İstanbul/Başakşehir,İstanbul/Çekmeköy
İstanbul/Esenyurt,İstanbul/Ataşehir,İstanbul/Sultanbeyli
Tekirdağ/Çerkezköy
   
9- YURT DIŞI ŞUBELER

Almanya,İsviçre,Fransa,Hollanda
Kıbrıs,Gazze,Makedonya,Azerbaycan